Bazı insanlar parke yalıtım ihtiyacı duyar. Bunun sebebi ses yada daha sağlam zeminlerde parkelerini sürdürmek için ihtiyaç duymaktadır. Evlerin zeminlerinin döşenmesi aşamasında ön plana çıkan çözümler parke uygulamalar ile gerçekleştirilir. Bunun yanında parke yalıtım ürünleri sayesinde zeminden gelen soğuğun kesilmesi mümkün olur. Günümüzde yalıtım amacı ile parke altına şilt gibi çeşitli zemin uygulamalarının kullanılması mümkün olur.

Aynı zamanda bu tür yalıtım sorunlarının ortadan kaldırılması aşamasında hizmet almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Parke altında beton ile parke arasında kalan kısım ile ilgili hizmetler sayesinde bina yalıtım sorunlarının ortadan kaldırılması mümkündür. Aynı zamanda yalıtım sorunlarının en aza indirilmesi amacı ile firmamız ürünlerini kullanabilirsiniz.

Parke Alt Yalıtım 

Parke alt yalıtım amaçları için çeşitli malzemeler kullanılır. Genellikle kot farkı olan bozuk zeminler için çoğunlukla yalıtım malzemesi olarak izokapron denilen malzemelerinin kullanımı ön plana çıkar. Bunun dışında düz ya da pürüzsüz zeminler için ise şilt bazlı uygulamalar tercih edilir. Söz konusu uygulamalar sayesinde yalıtım sorunlarının en nitelikli bir şekilde sağlanması mümkün olur.

Günümüzde parke uygulamalarının yanı sıra parke altı yalıtım uygulamaları kapsamında firmamız hizmetleri bulunur. Söz konusu hizmetleri temin noktasında firmamız sizlere ürün çeşitliliği sunar. Aynı zamanda firmamız alt uygulamaların dışında sizlere parke döşenmesi hizmetlerini de sunar. Son zamanlarda müşterilerin farklı beklentileri karşılamak aşamasında farklı ve yenilikçi ürünleri kullanabilirsiniz.

Parke Altı Yalıtım Fiyatları 

Fiyat olarak hesaplama çoğunlukla metrekare üzerinden oluşturulur. Üstelik bu aşamada kullanılan malzemelerin türüne göre fiyatlandırma farkı ortaya çıkar. Günümüzde bu aşamada parke altı yalıtım fiyatları açısından beklentilerin karşılanması önemlidir. Aynı zamanda yalıtım ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile siz de en nitelikli çözümleri temin edebilirsiniz. Firmamız yalıtım ve döşeme hizmetlerini sizler için sunarak en iyi müşteri deneyiminin yaşanmasına katkı sunar.

Yalıtım denilince insanların aklına çoğunlukla dış cephe yalıtım gelse de artık bu tür yalıtım imkânları da karşımıza çıkar. Zemin altı bu tür yalıtım imkânları sayesinde binaların daha iyi hava alması ve kışın daha az yakıt tüketimi mümkün olur. Binalarda daha nitelikli bir ısınma sağlamak amacı ile bu tür yalıtım imkânlarının kullanılması mümkün olur.

Laminat Parke Yalıtım  

Başta laminat parke yalıtım olmak üzere aynı zamanda farklı malzemeden üretilen parke sistemlerinin altına uygulanan yalıtımlar bulunur. Son zamanlarda bu tür yalıtım imkânları çok insan tarafından tercih edilir. Aynı zamanda bu tür yalıtım imkânları sayesinde binaların daha iyi ısınması sağlandığından dolayı yapılan yatırımın bir süre sonra kendini amorti etmesi mümkün olur.

Firmamız sizlere her türlü zemin yalıtım imkânı ile hizmetler sunar. Müşteri odaklı çalışmalarımızın yanı sıra aynı zamanda kaliteli işçilik hizmetlerini sizlere sunarak en iyi deneyimi sizlere sunarız. Günümüzde yalıtım sorunlarının ortadan kaldırılması aşamasında parke altı uygulamalar ile sizlere hizmet veririz. Bizden aynı zamanda  ürün ve hizmet satın alabilirsiniz.