Parke Modelleri müşterilerin ihtiyaçlarına göre ve bütçelerine bağlı olarak değişim göstermektedir. Bizler bu konuda onların isteklerini sağlamak için çalışıyoruz. Yer döşemesi olarak son yıllarda sıkça tercih edilen bir döşeme türüdür. İşyerlerinden evlere cafelere vb birçok alanda doğal bir malzeme olması açısından ve görsel açıdan sıkça tercih edilen bir kaplama türüdür. Bazı parkelerin çizildiği zaman geri dönüşü yoktur bu yüzden kullanılacak olan parkenin kalitesi çok önemlidir. Güvenilir firmalardan veya tavsiyelerden yararlanarak fiyat ve kalite alanlarında biraz araştırma yaparak istediğiniz parke çeşidini bulabilirsiniz.Birçok firma arasından tecrübesi ile ön plana çıkan firmamızdan Parke modelleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İşlev temizlik ve kullanım kolaylığı açısından parke modelleri ve fiyatları değişkenlik gösterebilir. İşyerlerinde ve evlerde mekân farkından dolayı farklı parke çeşitleri kullanılır. İşyerlerindeki müşteri yoğunluğundan dolayı daha dayanıklı üst sınıf parkeler kullanılır evlerde ise daha az insan olduğundan alt sınıf parkeler kullanılmalıdır. Bazı parke modelleri şunlardır:

Cam Parke Modelleri

Cam parke ev ve ofis alanlarında cam bölme veya dekoratif bir görünüm elde etmek için kullanılan bir döşeme türüdür.  Cam parke ofislerde daha çok oda bölmek için ve içerisini göstermeyen bölmeler elde etmek için kullanılır. Aynı zamanda cam parkelerin güneş ışığını bir miktar geçirdiğinden dolayı daha aydınlık ve daha ferah alanlar elde etmek için de tercih edilebilir. Evlerde ise banyo duvarlarında kullanılabilir. Özellikle buzlu cam parke modeli banyolarda daha çok tercih edilen bir modeldir. Yatak odalarında yatağın arkasındaki duvarlarda veya mutfak duvarlarında vs birçok yerde farklı renk ve desenlerde dekoratif amaçlı kullanılabilir.

Firmamız cam parke modelleri konusunda sizlere hizmetler sunar. Sunulan hizmetler kapsamında firmamız internet sitesinden ürün çeşitlerine bakabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda ürün uygulama aşamasında ince işçilik ile sizlere yardım eder.

Ceviz Parke Modelleri

Ceviz parke modelleri ham maddesi Ceviz ağacının işlenerek parke haline getirilmesiyle elde edilir. Esnek yapısından dolayı kolayca eğilip bükülebilir. Nem ve rutubeti çok çabuk geçirdiğinden kuru alanlarda daha çok tercih edilir. Ceviz parke modelleri ve diğer modeller hakkında yeterli bilgi almak için internet sitemize bakabilirsiniz.

Daha çok evlerde iç mimari ve mobilyalarda avangart mobilya tarzıyla uyumlu bir döşeme olarak Ceviz parke kullanılır. Açık Ceviz parke ve koyu Ceviz parke gibi daha birçok renk ve desenleri bulunabilir. Açık Ceviz parke kullanıldığı alanı daha geniş gösterir koyu Ceviz parke daha dar gösterir ve üzerindeki tozu daha çok belli eder o yüzden sık sık silinmesi gerekir. Ceviz parke genel olarak sağlam dayanıklı oluşundan ve ahşap oluşundan mobilya sektöründe çok fazla tercih edilir.

Cafe Parke Modelleri

Ahşap damarlarını belirli renk ve desenlerde biraraya getiren ortaya farklı şekiller çıkaran bir döşeme türüdür.  Günümüzde birçok yerde sıklıkla kullanılan Cafe parke modelleri sayesinde daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Geniş alanlarda cafelerde ticari işletmelerde otel lobisinde vs birçok alanda farklı konseptler elde etmek ve daha çekici bir zemin  elde etmek için kullanılan bir zemin kaplama türüdür. Daha geniş alanlar elde etmek için ve farklı alanlarda kullanımı için tasarlanmış döşeme çeşididir.  Tasarım ve aynı zamanda kullanım amaçlarınızın başarılı bir şekilde temini konusunda sizlere hizmet sunarız. Firmamız cafe parke modelleri ve aynı zamanda ev kullanıcıları için farklı ürünler sunar.